Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
Продовжує роботу робоча група з питань вдосконалення кадрової політики та адміністрування суду
15-18 вересня в Києві в рамках співпраці Проекту Агентства Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку «Україна: верховенство права» спільно з Державною судовою адміністрацією України відбулося чергове засідання сформованої робочої групи з питань вдосконалення кадрової політики та адміністрування суду.
Як відомо, у квітні 2009 року в партнерстві з Академією суддів України та за підтримки Проекту «Україна: верховенство права» було проведено навчання викладачів АСУ з питань підготовки та проведення навчальних програм з кадрової політики та управління персоналом суду та сформовано робочу групу з питань вдосконалення кадрової політики та адміністрування суду.
Протягом нинішньої сесії робочою групою було обговорено та відпрацьвано з міжнародними експертами – Чарльзом Еріксеном, Норманом Мейером, Мерелин Холмз нові питання програм професійного розвитку працівників судів. Зокрема, запропонована робочою групою та апробована в Чорнобаївському районному суді Черкаської області методика орієнтування та адаптація новопризначених працівників суду, Правила поведінки працівника суду, мотивація працівників та побудова ефективної професійної команди суду, аналіз посад, проведення оцінки рівня задоволеності працівників роботою, використання кейс- методу та написання ситуативних вправ для тренінгів знайшли підтримку учасників засідання.
Довідково:
«Україна: верховенство права» є спільним проектом Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та корпорації «Виклики тисячоліття» (MCC).
Реалізація Проекту USAID «Україна: верховенство права» розпочалася в квітні 2006 року. Перший етап Проекту тривав 18 місяців, другий етап розпочався у жовтні 2007 року і триватиме до липня 2010 року. Проект спрямований на посилення верховенства права, а також підвищення рівня обізнаності суспільства про суть і про хід судово-правової реформи. Проект має дві основні мети: підвищення прозорості і підзвітності судової системи, а також ухвалення стратегії і здійснення реформи законодавства на основі верховенства права і боротьби з корупцією.
Для досягненнях своєї мети Проект тісно співпрацює з Секретаріатом Президента України, Міністерством юстиції України, Національною комісією із зміцнення демократії та утвердження верховенства права, Верховною радою України, Верховним Судом України, Вищим адміністративним судом України, Державною судовою адміністрацією України, Академією суддів України та ін.
Проектом означено виконання 5 завдань. Серед них — підвищення рівня правової обізнаності громадськості, а також рівня кваліфікації суддів і працівників судів і визначення проблем, негайне рішення яких сприятиме прозорості і підзвітності в судовій системі.