Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46
30 листопада 2010 року в Державній судовій адміністрації України відбулася робоча нарада в рамках Українсько-канадського проекту судової співпраці.
Участь у нараді, зокрема, взяли: Директор міжнародних програм Офісу Уповноваженого з федеральних судових справ Канади Сімон-П'єр Лессард, провідний експерт програм (Україна) Відділу програм Європи Управління країн Європи Канадського Агентства Міжнародного Розвитку Марта Аксім, експерт проектів посольства Канади в Україні Наталія Заварзіна, Директор Українсько-канадського проекту судової співпраці Олег Шаков, професор Університету Торонто, Радник проекту Пітер Соломон, голова суду провінції Саскачеван у відставці Ярослав Сенюк, керівник Українсько-канадського проекту судової співпраці Петро Погребенник, спеціаліст з гендерних питань Українсько-канадського проекту судової співпраці Людмила Чернявська, Голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк, співробітники ДСА України.
Під час наради було обговорено заходи, що відбулися в рамках Українсько-канадського проекту судової співпраці. Зокрема, йшлося про видання та розповсюдження посібника «Сучасне управління в суді», діяльність судів, визначених Українсько-канадським проектом модельними.
Голова Державної судової адміністрації Руслан Кирилюк зазначив, що надзвичайно важливим є набутий досвід з організації роботи в модельних судах. «Впроваджена в цих судах модель співпраці між керівником апарату і головою суду може бути застосована в інших судах», - додав Руслан Кирилюк.
Директор міжнародних програм Офісу Уповноваженого з федеральних судових справ Канади Сімон-П'єр Лессард передав Голові Державної судової адміністрації України Руслану Кирилюку контрольний примірник щойно виданого посібника для судів «Сучасне управління в суді», котрий видано за сприяння Українсько-канадського проекту.
Довідково:
Метою Українсько-канадського проекту судової співпраці є сприяння зміцненню верховенства права в Україні шляхом удосконалення і зміцнення незалежності, ефективності, прозорості та доступності судової системи та суддів.
Другий етап Українсько-канадського проекту судової реформи розрахований на 4 роки, який розпочато у листопаді 2006 року.
Основними завданнями проекту є покращення доступу до судової системи через модельні суди, зміцнення навчального потенціалу Академії суддів України, розширення поінформованості громадськості про роль судочинства в Україні, а також покращення донесення до громадян інформації та якості здійснення правосуддя.
Канадська агенція міжнародного розвитку є урядовою організацією, яка фінансує проекти з розвитку та програми технічної співпраці у різних країнах світу, підтримує сталий розвиток у країнах, що розвиваються, а також у країнах перехідного періоду, задля створення більш безпечного, заможного та справедливого життя.